Skip to content

20 senedir kuaförlük mesleğinde olan Özden Kürtür 1998 yılında başladığı kariyer hayatına 2010 yılında ortağı Emrah Demirci ile The Most Hair Design Studio markasını kurarak devam etti. Profesyonellik hayatı boyunca aldığı en önemli kararın The Most markasını kurmak ve onu bir dünya markası haline getirmek olduğunu belirten Özden Kürtür, yurt içi ve yurt dışında Saç kesimi ve renklendirme alanında sertifikalı eğitimler veren dünyaca tanınmış bir saç eğitmenidir.

10 Temmuz 2010 tarihi itibariyle kendi butik salonlarında hizmet vermeye başlayan The Most Hair Design Studio, İlkbahar-Yaz-Sonbahar-Kış çalışmalarıyla sektöre ve müşteriye en son trendleri sunan öncü bir kuruluş olmuştur. Tüm bu hedeflere yönelik çalışmaları uygulayan The Most ekibi; alanında deneyimli, yaratıcı, kendini yenileyen (seminer, eğitim, yeni yayınların takibi, internet araştırmaları vb.), araştırmacı ve yapıcı niteliktedir. Etiler, Nişantaşı, Florya, Bağdat Caddesinin yanı sıra İzmir’de Alsancak ve Bostanlı’da bulunan şubelerine bir yenisini de Nispetiye Caddesi’nin üzerinde açtı. The Most bu sefer daha fresh, daha uzun vakitler geçireceğinizi düşünerek içinde sanat, kafe, saç ve ev aksesuarlarını da barındıran bir konsept ile karşımıza çıktı.

Özden Kürtür, renklendirmede doğallıktan yana uygulamaları tercih ederken “ Yeni Başlangıç “ mottosuyla bazen cesur, bazen ışıltılı bazense doğallıkla size her zaman yeni bir başlangıç yapabileceğinizi anlatıyor. Aynaya bakan her kadının saçlarına yapılan işlem ne olursa olsun içindeki doğallığı görmesini istiyor. Şık bir davette de günlük tarzınızda da kullanabileceğiniz tarzda ki bir değişimi sizce de haketmiyor musunuz? Saç eğitmeni Özden Kürtür yurt içi ve yurt dışında eğitimlerine devam eden kullandığı tekniklerle adından oldukça fazla söz edilen 404 bine ulaşan takipçi kitlesine ulaşmıştır.

The Most markası; Her kadının içinde sakladığı güçlü ve iddialı yönleri vardır. Kimi en cesur, kimi en saf, kimi de en çekici olmak için doğru zamanı bekler. Seni anlatan en doğal şey ise saçındır. Saçın istediğin gibi değilse sen de olmak istediğin gibi değilsin. O senin en değerli parçan. O senin en vazgeçilmezin. Çünkü o sensin. Doğallığını kaybetme. İçindeki senle Tanış! mottosuyla kadını en güzel şekilde anlatmıştır.

Yeniliklerine devam eden The Most, Dünya markalarının ve The Most ürünlerinin yer aldığı, Türkiye’de kuaför markasına ait ilk online kozmetik alışveriş sitesi olan The Most Shop ürünlerine https://shop.themost.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Güncel konularla kadını tamamen ele alan The Most Style, saç bakımından modaya, güzellik ve sağlıktan anne – çocuk ilişkilerine kadar her şeyi kapsayan kadın platformu’nu bünyesinde kurarak yenilikçi anlayışını korumaya devam etmektedir. http://style.themost.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. The Most markası tüm bu yeniliklerin yanında sosyal sorumluluk projelerine de önem vermektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

İLHAM ALABİLECEĞİNİZ SAÇLAR İÇİN